| ColorfullColors a întrebat:

Daca ati fi scriitori despre ce ati scrie? Adica ce domeniu. Si de ce?

Răspuns Câştigător
| AnnAnne a răspuns:

Beletristica.Nu ma vad scrind istorie si alte chestii stintifice ...nu e de mine.Tu ce ai scrie?

4 răspunsuri:
| Bogdana91 a răspuns:

Eu am scris deja o carte, nu stiu daca o voi publica vreodata, pentru ca e un drum foarte lung si greu. Este un roman fantastic.

| EaDuduTza a răspuns:

Io as scrii despre viata si natura, pentru ca ambele sunt ff*frumoase:X

| maresal a răspuns:

Despre stinta.De ce? Pentru ca-mi place.Trebuie sa scrii despre ce-ti place si in ce inclinatie te duci.Cel putin asta cred eu.

| aLiNtUshQa a răspuns:

As scrie carti de psihologie pentru adolescenti