| bogdy20000 a întrebat:

Se poate ejacula in reprize, adica sa iasă un strop de sperma fara sa stii si sa continui actul sexual normal iar la final sa ejaculezi total?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul unor barbati care au probleme cu prostata, in timpul sexului uneori pot exista foarte mici scapari de sperma, inainte de a se produce procesul de ejaculare normala. Acele extrem de mici cantitati de sperma ''scapata involuntar'', au in continutul lor posibil si zecii sau sute de mii de spermatozoizi.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil.

| Crackman a răspuns:

Asa functioneaza penisul, dai lichid preejeculator

| bogdy20000 explică (pentru Crackman):

Pai in cazul in care lichidul preejeculator ar conține spermatozoizi, atunci cum este practicabil sexul fara prezervativ din moment ce poti ramane însărcinată oricum?

| Crackman a răspuns (pentru bogdy20000):

Rata de a ramane insarcinata este cu mult mai mic, dar exista