| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudatabig grin laughing
Se poate intampla ca atunci cand ejaculezi,sa ejaculezi o cantitate mare de sperma,incat aceasta sa curga pe langa si sa iasa din prezervativ? Sau ramane acolo,indiferent de cat ar fi? Desigur, prezervativul find aplicat perfect. FUNDA

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Exista baieti/barbati care ejaculeaza mai mult decat poate sa incapa in capul prezervativului. Exista intr-adevar o metoda de aplicare anume a prezervativului etc.

Ideea e ca si in cazurile acestea, daca miscarea de penetrare este incetata, nu exista riscul ca sperma sa iasa din prezervativ. Daca ejaculezi mult, si continui sa "dai din fund" s-ar putea sa se intample si asta.

| myhaela13 a răspuns:

Nu cred ca ar putea iesi din prezervativ, mai ales daca acesta a fost aplicat bine.

| Danysan a răspuns:

Ahaha esti tare happy -Ma daca nu ai m-ai facut-o de 5 luni si esti la un prag de excitare maxima poti sa elimi mi multa sperma da nu sa dai pe afara ca nu esti Hidrant laughing. Oricum ai grija ca daca foloseti un prezervativ de calitate mai proasta care sa aiba supuratii pe undeva si sa creeze impresia ca ti-ai dat deumu o tona. Fundita?::-D?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Oo tu titus steel, stai linistit, poti sa o lipesti pe tavan ca tot nu curge pe afara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca prezervativul era la locul lui si nu era rupt nu ai motive de ingrijorare

| Roxxxxi a răspuns:

Orice baiat cand ejaculeaza ejaculeaza cat jumatate de lingurita, restul e doar un lichid alb. Prezervativul se poate rupe daca nu este de caliate nu are cum sa curga pe langa.