| Ionică a întrebat:

Se poate un baiat cu dificultati de vorbire sa aiba prieteni si o iubita? Astept raspuns. Multumesc!

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sigur ca se poate.Fiecare persoana are jumatatea sa pe care o va intalni mai devreme sau mai tarziu.Totul e sa aiba incredere, sunt convinsa ca nu va fi dezamagit, va rasari soarele si pentru el. Mult succes si multa sanatate!

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, de ce nu?

| Malvina24 a răspuns:

Da! cum sa nu! asta nu are nici o legatura! atata timp cat acel baiat este acceptat se va simti mult mai bine! Eu cred ca ar fi un lucru minunat sa intalnesti o astfel de persoana(pentru care viata e importanta, desi cu dificultati el are curajul sa lupte sa fie un baiat normal, cu amici si cu o iubita!) o zi buna!

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Sigur ca se poate happy Sigur exista oameni care sa-l pretuiasca pentru ceea ce e si sigur o sa existe o fata care sa-l iubeasca asa cum e (chiar daca nu e perfect, toti avem calitatile si defectele noastre)

Răspuns utilizator avertizat
| dana1986 a răspuns:

Sigur ca da cine spune ca nu, eu am o verisoara care e surdo muta si e casatorita are copii iar sotul ei are doar probleme la o ureche.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate!