| Ionică a întrebat:

Sex la prima intalnire? Sunteti de acord? Daca da, v-ati implica intr-o relatie cu persoana respectiva? Ce parere v-ati face despre o asemenea persoana? Daca nu, de ce? Multumesc!

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu sunt de acord, fiindca eu sunt adepta faptului ca ajungi in pat numai cu persoane pe care le iubesti.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu sunt de acord cu asa ceva, dar e treaba altora ce fac ei!

| Bacemi a răspuns:

Pro sex la prima intalnire dar nu in orice conditii. Depinde de fata. Si tind sa cred ca as vrea sa ma implic intr-o relatie cu persoana respectiva. Mi-ar parea bine si n-as avea ce sa reprosez fetei. Normal ca daca vad o fata care imi place mult si care gandeste cam ca mine vreau sa fim si mai apropiati, sa facem si sex. Daca fata e timida mai aman. Daca si ea e indrazneata ar fi super.

| lostcontrol12 a răspuns:

1. Da, sunt de acord
2.Nu, nu m-as implica emotional in niciun fel(sau cel putin asa cred)
3. Ce parerea sa imi fac? nu stiu, o pareretongue

| Goofy77 a răspuns:

Sex la prima intalnire nu este ceva iesit din comun daca persoanele implicate asa simt parerea este una buna si as incepe o relatie cu acea persoana ( cum de altfel s-a si intamplat ) iar hormonii alearga liberi

Răspuns utilizator avertizat
| gabriela a răspuns:

Sex se poate la prima intalnire, sigur. Este imposibil a face dragoste la prima intalnnire...acolo ai nevoie de sentimente, care nu arare instantaneu. O asemenea persoana este amator de aventuri... cel care doreste sex la prima intalnire.

| Alina a răspuns:

Nu, asta daca nu esti o fata usoare care face sex cu cine apuca oh go on

| silver19 a răspuns:

Pai si normal, de la o anumita varsta merge... daca nu mai esti adolescent ai peste 20 de ani cum sa nu... e alta treaba, alta varsta etc.

| ---koko--- a răspuns:

Nu sunt de acord cu lucrul acesta, dar cunosc un cuplu care a facut-o de la prima intalnire si sunt de un an jumate impreuna, exista n cazuri.Normal in ziua de azi baiatul se cred smecher daca o face iar pe fata respectiva o considera o c***a, cel mai bine ar fi sa astepte un timp si dupa aia sa mai discute.

| nuaisomn a răspuns:

Sex la prima intalnire...nu sunt de acord, avem si noi niste principii, suntem oameni ce Dumnezeulaughing
Nu stiu daca mi-as face vreo parere despre cei ce fac asta, daca ambii au simtit acelasi lucru, asta au facut! Aici, baiatul mai iese cum mai iese, dar fata pica tare prostlaughing(majoritatea ar cataloga-o drept c***a).