| katy1997 a întrebat:

sint intr-o situatie unde nu pot sa ghindesc ce este si asta, eu la fostul meu prieten am fost blocata fiindca ne-am despartit dar acum ma dezblocat oare de ce? inca ma iubeste? eu foarte tare l-am iubit si il iubesc dar acum ma intilnesc cu un alt baiat si tot ma ghindesc la fostul, nici el nu poate iubi pe alta, ce se poate face in asa situatie?

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Sa te duci la b**a sa bagi capu si sa te gandesti de 3 ori inainte sa pui o intrebare din asta
paaa

| Anailyn a răspuns:

Sa incerci sa gasesti "frumosul" in altii baietii. Refuzi sa iubesti pe altul decat pe fostul. Mergi mai departe, treci peste tot, se intampla si astfel de lucruri, insa incearca sa descoperi si gandirea altui baiat. Poate o sa iubesti pe altul mai mult decat pe el, insa incearca, fi tare si "rupe" aceea iubire care te face sa suferi. Si asa trebuie sa ii spui si acelui baiat pe care l-ai cunoscut.