| sarra19 a întrebat:

Salut ce oare sa fac il iubesc pe fostul si chite mi-a facut,in suflet as fi gata sa-l ert dar la moment am prieten care ma place foarte tare dar eu mereu ma ghindesc la fostul, oare o sa-l poti iubi pe acesta si sa-l uit pe fostul, sau mai bine sa ii refuz? sa-i zic ca il plac pe fostul?

1 răspuns:
| Adriana a răspuns:

Inainte sa te preocupe astfel de probleme mai bine te-ai "ocupa" putin de gramatica ta si de felul de a te exprima.