| Chimilica a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta.
Il cunosc pe acest baiat din generala, este cu 1 an mai mare decat mine.
De la un timp am inceput sa ne intelegem mult mai bine.
Vine la mine, ma ia in brate, imi face cu ochiul, imi zambeste, etc.
Pe messenger am vorbit mai multe, dintr-o data m-a intrebat daca vreau sa o fac cu el. I-am spus ca ma mai gandesc, iar a 2-a zii i-am spus ca da dar sa ramana cu mine. De atunci a trecut ceva timp, nu am facut-o cu el oricum.
El sta mereu cu mai multe fete. Mi-a zis ca s-ar combina cu mine.
Dar de ce nu m-a intrebat pana acum? Mereu sta cu prietene de ale mele?
Ce credeti ca vrea? Eu chiar am inceput sa tin la el si nu pot sa il scot din minte. Am fost pana si la ghicitoare, tot ce mi-a spus a fost adevarat iar ea spune ca o sa fiu cu el.
Ce parere aveti? Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Parerea mea este ca baiatul normal care intr-adevar isi doreste sa fie cu tine nu ti-ar propune niciodata,inainte de a fi cu el,daca ai vrea sa o faci cu el, mi se pare o prostie, deja e clar ce vrea. Daca nu a actionat pana acum si nu a incercat sa se combine cu tine atunci...nu cred ca isi doreste asta. Oricum, nu-ti pierde speranta.

6 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Draga mea, du-te la un pshicolog fiindca ai probleme grave.

| Johnny_3797 a răspuns:

El poate sa fie asa ca te iubeste dar se teme sa iti spuna sau sa-ti demonstreze sau dorea pur si simplu sa vada daca ai putea tu sa faci asta cu el adica prin simplu interes.Cel mai bine sa vorbesti cu el despre aceasta si gata ce intetii are si ce doresti si gata happy

| Blondamea a răspuns:

Nu stiu poate ca vrea doar sa te culci cu el sau poate ca vrea sa si stea cu tine dar iti dau un sfat nu te mai duce la ghicitoare adica eu una chiar nu am incredere in ele acum an faci ce vrei da eu nu ma incredere in ele iar cat despre problema tha mai ast si vezi ce se intampla iar daca te culci cu el ai grija si fi ff atenta ca dupa sa il intr uh daca sta sau nu cu tine si at iti poti da seama ce a vrut de fapt sau daca vrei poti sa il pui sa stea cu tine si dupa sa te culci cu el...

| darrio2007 a răspuns:

Nu te lua dupa ghicitoare.I-ai dat si bani.Este vorba de ceea ce simti tu. Dragostea nu are pret.Numai sa te placa si el.Succes.

| kidu_6779 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar nu imi inspira deloc incredere.
Sincer.din ce ai povestit am impresia ca nu vrea decat sex.
Chiar tu ai spus ca sta cu mai multe fete, s-a gandit sa fiti impreuna abia dupa ce ai pus tu conditia si in plus...nu asa te comporti cu o fata pe care o placi!
Nu numai patul leaga o relatie serioasa! E adevarat ca si asta e destul de important insa nu asa pornesti intr-o relatie.
O ghicitoare iti va spune mereu ce vrei sa auzi...deci ai grija.
Succes!

| FïяŠtℓovε a răspuns:

Tu nu erai cu el dar te'a intrebat daca vrei sa o faci cu el?laughing si u ai zis da? pnm straight face ce crezi oare ca vrea? rolling eyes