| ImAgirl a întrebat:

Am si eu o problema normal ca este despre baieti
deci...imi place de un baiat de la liceu este cu un an mai mare, il vad tot timpul pe hol, cand ne intalnim imi zambeste mereu (trebuie sa mentionez ca il cunosc din vedere nu am vorbit cu el gen : buna ce mai faci)
cand a fost nebunia aceea cu zapada m-a luat de mana si m-a tarat pana afara unde in mod surprinzator nu i-a lasat pe ceilalti baieti sa arunce cu zapada pe mine deci concluzia lui a fost ca nu am facut baie complet laughing mai tarziu tot in aceeasi zi m-am speriat efectiv cand m-a luat in brate cu aceiasi intentie sa ma arunce in zapada dar cred ca asta a fost doar un pretext caci m-a tinut o bucata de vreme in brate foarte strans desi eu nu ma zbateam
trebuie sa mentionez ca i-am dat cerere de prietenie pe fb dar nu mi-a raspuns la ea
nu stiu daca si el ma place, comportamentul lui pare a fi de baiat neserios, nu stiu nu ma pricep la baieti, s-a intamplat in felu urmator : eram la magazin cu o prietena si era si el acolo ( la liceu) cand brusc intra in mine cu pretextul ca l-ar fi impins cineva din grupul lui de prieteni (inainte de asta am auzit ca-i zice unu :"de ce nu o iei ma acasa?"), fie asa s-o fi intamplat dar in alta zi a procedat la fel dar de data asta nu am vazut pe nimeni care- sa-l fi impins si l-am intrebat: "ce-ai bai?" a inceput sa zambeasca venind iar cu aceiasi scuza. cand m-am departat a spus cineva: da-i si lui numarul tau de telefon. credeti ca face numai de distractie cum obisnuiesc majoritatea? ma gandeam sa-i trimit un mesaj pe fb :"ce vrei de la mine" sau ceva de genu, credeti ca e bine? o parere va rog happy FUNDA
sper ca nu v-am plictisit cu povestea mea sad

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

love struck Nu ne-ai plictist deloc cu povestea ta!love struckCel putin pe mine nu rolling on the floor

Din cate imi spui se pare ca "da" te place! Asa fac baietii adesea curteaza o fata. chiar daca nu o fac bine pentru ca de unii baieti inca nu sau maturizat! Cat despre mesajul tau de pe fb. nu trimite prin intermediul netului mesaje. daca mai se intampla odata o "abordare" ca celelalte il poti intreba : " ce doresti d la mine?'" Si el poate iti va spune ceva de genu"sa ne combinam"...si de aici ...depinde doar de tine si de sentimentele tale! Bafta!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala vrea sau incearca sa te bage in pat si sa o faca cu tine

| haiZI a răspuns:

Incearca sa se faca remarcat de tine, doar ca metoda aleasa nu e foarte inteligenta.Comportament tipic pentru baieti nematurizati.pa pa

| Giulia_7179 a răspuns:

Poti sa mergi la el si sa-i spui la urmatoarea faza: " hai lasa... vorbim pe fb " si poate intra pe fb si iti accepta prietenia si asa iti dai seama Hugs.

| vicky_3421 a răspuns:

Daca dorea ceva serios cu tine eu una zic, ca nu incerca sa fie asa grosolan si sa incerce a te agata prin mijloacele astea, clar ca nu are o intentie buna, probabil sa faca misto, sau sa se dea cocos in fata prieteniilor, asa ca take carewinking

| cranius02 a răspuns:

Spune-i cal placi si dupa aia intreaba-l daca el te place si asa tam tam si duppaia ai un iubit tam tam (va multumesc la revedere)