| username23 a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta si pe mine, peste citeva saptamini este Valentine`s Day(Ziua indragostitilor) si nu mai stiu ce cadou s-ai dau prietenului meu, dati-mi voi idei de ceva cadouri [nu scumpe, as vrea doar ce simplu si frumos]. Fundoi si puncte 100%

Răspuns Câştigător
| pisikmik a răspuns:

Hey eu de exemplu mama gandit sa iau doau lanticuri de argint si initialele noastre si initaiala mea sa eu dau lui si initiala lui sa o pastrez euwinking

2 răspunsuri:
| Rosalinda_8988 a răspuns:

Ii poti cumpara ceva ce stii ca ii place sa poarte gen:o camasa, un tricou, un ceaswinking[ceva finutz cu bun gust ]si nici nu costa o avere; x
sau ii mai poti lua o rama din aceea frumoasa cu o poza cu voi doilove struck