| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut sper sa ma ajutati cu o parere si fara bataie de joc.bun deci eu am iesit acu vreo 7 zile cu un prieten care a chemat o prietena de a lui eu o stiam pe tipa pentru ca o vedeam la scoala si am stat am ras ne mai plimbam si eu stau jos si prietenul meu. tipa se pune la mine in brate (pe genunchi) si dupa ceva timp m-am ridicat si tipa imi dadea semne ca ma place semne gen : era de acord cu tot ce ziceam eu radea la unele glume zise de mine si tot se facea ce se supara din lucruri banale (cauta atentie) eu ..nu mi am prea dat interesu pentru ca stiu ca nu e bine sa fii disperat cu o fata dupa vreo 3 zile ne vedem la scoala se face ca nu ma stie ..tot asa dupa ceva timp iesim iar afara si ne am dus la o cafenea nu mai erau locuri si pentru mine si m-am pus la o alta masa si tipa m-a chemat acolo am zis ca nu vin si dupa am stat si m-am jucat pe tel dupa ceva timp a vrut da imi de a o imbratisare (nu doar mie la majoritatea baietiilor din grup) si am refuzat o pentru ca eram suparat pe ea ce parere aveti? am procedat gresit? sincer tipa e foarte draguta dar imi pare a fii curva asa am auzit.o parere va rog cu ce as putea face sfaturi pls

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

De cele mai multe ori, e important sa cunosti omul.
Nu ai gresit neaparat ca n-ai vrut sa o iei in brate, ai fost sceptic, dar important e sa vezi cum e ea de fapt.Cunoaste-o, vorbeste cu ea, vezi ce isi doreste, si poate o sa ramai surprins intr-un mod placut.

| Aoxkajcjw explică (pentru Felissa13Eden):

Mi e putin rusine sa ii scriu stiu ca i am scris in prima zi cand am iesit si mi-a dat senzatia ca imi raspunde in scarba

| Felissa13Eden a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Asa fac fetele pe inabordabilele.Mai incearca, dar nu fi prea insistent

| Aoxkajcjw explică (pentru Felissa13Eden):

Nu sunt..am fost prima data cand m-am indragostit si am fost bataia ei de joc..nu asta nu va mai fii asa dar o sa vad ce mai fac cu ea

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul ca mai intai sa verifici mai bine si cat se poate de precis daca parerile celor din anturajul vostru afirmate si atribuite comportamentului ei, sunt intr-adevar reale. Orice acuzatie trebuie verificata inainte de a exprima verdictul final. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Daca nu ti-a inspirat incredere zic ca ai procedat corect.