| Anddr3i a întrebat:

big grin e primul post pe care il facbig grin
Deci am si eu cateva nelamuririthinking de fapt ce ma sfatuiti sa fac.
Sunt cu o fata de o saptamana..si de 3 zile in coace. numai eu o bag in seama(prin msge). daca nu o bag eu in seama,nici ea nu ma baga sau ceva de genu. dar in realitate ne intelegem foarte bine.[[[[Noi cand ne-am vazut prima oara, ne-am placut, dar nu am recunoscut nici unul prima data ca nah. erau multi prieteni acolo., si a 2-a zi. eu am facut rost de id`u ei.Am hotarat sa iesim la o cafenea..am vb cat am vb si dupa am iesit prin parc.Nu am intrebat`o eu daca vrea sa fie cu mine si nici ea nu m`a intrebat, a curs totul de la sine..am fost cat mai apropiati si deodata am inceput sa ne tinem de mana.La plecare. a fost primul sarut al nostru.Dar eu aflasem inainte de la niste prieteni ca ea mai place pe cineva[acum nu stiu cat de adevarat ethinking]. Acel cineva este un amic. cu care ma inteleg binisor. un baiat de treaba. Intr-o seara am fost la ea in cartier. am stat cateva ore impreuna aman2. dupa s-au strans cativa prieteni. si venise si acel tip. dar ea avea deja ora stabilita cand sa plece…La plecare. ea a fost foarte scurta fata de obicei. am sarutat-o scurt..si a plecat...ea spune ca este cam ocupata in ultimul timp. acum nu stiu daca asa este… si maine vreau sa ma intalnesc cu ea sa ne plimbam si sa stam de vb. Voi ce ma sfatuiti sa fac/sa-i zic? ..Ca nici de ea nu as vrea sa ma despart. m-am atasat de ea. adica imi place mult de ea.

4 răspunsuri:
| Ys a răspuns:

Pai...din cate ai povestit aici am inteles ca ea nu vrea sa afle ceilanti prieteni de-ai vostri ca voi sunteti impreuna si de asta in preajma lor se comporta asa. Vorbeste cu ea sa vezi daca acesta este motivul dar cred ca acesta este motivul ca daca si ea te place nu are de ce sa se desparta de tine...deci mai bine vorbeste deschis cu ea ca si asta inseamna sa ai o relatie sa va cunoasteti mai bine si sa vorbiti deschis despre orce ca altfel nu v-ati intelege.

| Anddr3i explică (pentru Ys):

Mersi frum.big hug O sa incerchappysi app. prietenii nostri stiu ca suntem impreuna. chiar ei ne zic ca ne sta ff bine impreuna.ei doar mi-au zis de tipul ala. ca o cunosc dinaintea mea pe pr meawinking

| Ys a răspuns (pentru Anddr3i):

Cu placerehappy si ma bucur pentru am2happy

| Ana_Dinca_1999 a răspuns:

Spune-i ceea ce simti, ca sa nu fie prea tarziu alta datahappyTrebuie sa o lamuriti, daca nu tu vei avea de suferithappy