| Andrei987400 a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie ce inseamna daca la scoala o fata se uita din cand in cand la tine?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Bineinteles ca simpatie inseamna.Asa faceam si eu la scoala daca imi placea de un baiat dar nu credeam ca am sanse la el, ramineam doar cu privirea pe furis.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că:
- iar ai fost la wc și nu ți-ai tras fermoarul când ai ieșit de-acolo;
- ai un ciorap negru și unul maro;
- ai un găinaț de vrabie în păr;
- etc...

| neutrino a răspuns:

Este posibil sa aiba probleme cu vederea si tot incearca sa te vada mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

că te simpatizează.

| EmanuelKant a răspuns:

Ca arati ca dracu.

| Taduic a răspuns:

Atata timp cat si tu te uiti la ea, e un reflex sa se uite si ea la tine.

| Pain4Souls a răspuns:

Nu e nimic, posibil 10 % sa te placa.