| Bordeianu_Stefani_1998 a întrebat:

Stie cineeva cum sa afli daca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| RUDOFL4X4 a răspuns:

Da stiu pentru ca sunt baiat happy intreaba-l pur si simplu nu e rusine sau pune pe cineva sau daca esti mai timida vorbeste cu el pe messenger sau facebook

9 răspunsuri:
| BubblesDoubleS a răspuns:

Da. O intrebi pe zana maseluta nu pe el desigur. happy

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Un baiat care te place, se poarta original cu tine, si isi arata adevarata fata! nu ca spune una si de fapt nu e asa! iti vorbeste sincer, fara a vrea sa te inebuneasca de cap numai sa ii cazi in capcana, si are rabdare!

Răspuns utilizator avertizat
| RammsteinHH a răspuns:

E destul sa se uite la tine insistent si sa incerce sa te faca sa razi.

| clorhidrat a răspuns:

Il pui pe prietenul cel mai bun al lui sa il intrebe pentru tine.

| okokokokokok a răspuns:

Pui pe cineva sa intrebe

| elaelaboom a răspuns:

Daca te cauta, vb frumos, se comporta cu tine diferit decat cu celelalte fete, si te cauta cu privirea e clar ca te place.succes:*

| sergiuandre92 a răspuns:

Baga idul meu sergiuandre92 pentru schimb de pareri si sfaturi tongue

| eFFFaceR a răspuns:

Daca se uita non stop la tine si te analizazea e al tau! faci ce vr cu el!