| Maibel a întrebat:

Care este cea mai buna metoda sa afli daca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai poti afla din gesturile care le face cu tine, s-au felul cum se poarta cu tine fata de alte fete. Felul in care te priveste.Depinde de fiecare baiat in parte.S-au daca esti putin mai curajoasa il poti intreba daca te place happy

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Il intrebi

| neutrino a răspuns:

I te oferi: daca accepta, inseamna ca este posibil sa te placa, dar daca te refuza, atunci cu siguranta nu te place.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde in ce relatii sunteti acum.
Daca e un necunoscut, un exemplu ar fi sa-l saluti din senin, si sa-l privesti, sa vezi ce reactie are.
Eu unul, dupa faze de genul ridic antena, daca sunt interesat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... sa-l intrebi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prea complicat. mai bine se uita la el ca o violatoare in serie laughing

| PeFuga a răspuns:

Cel mai sigur e sa il intrebi direct pe el sau sa il intrebi pe cel mai bun prieten al lui big grin

Răspuns utilizator avertizat