| Oanaysia a întrebat:

am o intrebare.Cum sa imi creasca sanii mai repede? Daca stie cineeva spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar sanii nu cresc la comanda sau cu medicatie, cresc in functie de sistemul tau hormonal si de mostenirea genetica de la mama.
Esti inca foarte micuta, ai rabdare, pana la 20 de ani tot sa creasca!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Silicoane

| Oanaysia explică (pentru suntserios):

Fara operatii sau ceva de genul.M-am referit la chestii naturale...

| suntserios a răspuns (pentru Oanaysia):

Ramai insarcinata... singura metoda naturala sa iti creasca sanii