| MINIONS008 a întrebat:

Stiti momentul ala cand ai o relatie bla bla si vine timpul sa o saruti pe partenera doar asa pe buze. Intrebarea mea este cum imi dau seama daca/si vrea sa ne "sarutam cu limba" stiti ce zic?! Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa te saruti cu limba pana nu va cunoasteti foarte bine si nu v-ati sarutat macar de cateva ori pana atunci, nu da bine si risti sa fuga fata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Iti vei da singur seama de faptul ca un sarut in aparenta simplu/pe fuga, nu se termine brusc, ci are tendinta de a se prelungi chiar si putin este cel asteptat. Un astfel desarut are toate sansele sa se transforme intr-un sarut pasional, cu innodarea limbilor si transfer de saliva. happy

| neutrino a răspuns:

Saruta tu clasic fata, asa cum isi saruta orice barbat iubita si dupa un timp iti vei da singur seama daca fetei nu ii este suficient acest sarut.

| T0T a răspuns:

Încearcă și vezi.

| Nemessys a răspuns:

Scarbos. Dar nu vreti sa faceti si schimb de saliva? Sarut-o normal si gata.

| seth2016 a răspuns:

Unora (si baieti si fete) nu le place deep kiss - cu limba - french kiss. Nu inseamna sa nu incerci. Doar iti spun sa nu te miri. Viata bate filmul. laughing