| Biiiiiiiiiibi a întrebat:

De ceva vreme sunt cu un baiat, dar nu e o relatie oficiala adica cand avem chef sa ne sarutam, ne sarutam cand nu, nu... Faza e ca de fiecare data cand facem asta, el tot incearca sa ma ia de punctul sensibil de jos! De multe ori se si excita, dar de cand a inceput sa faca chestia aia am incercat sa-l cam evit, dar el tot vine la mine, ma ia in brate chestii siropoase, ma musca de gat, de buza, de limba ( consider ca e putin teatru ). De ce tot imi pune mana acolo? Tine la mine sau vrea decat sex?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca iubirea si sexul se exclud? Adica sex sau iubire? Poate tine la tine si vrea sa faceti si sex. Sau poate vrea doar sex. Nu cred ca isi poate da seama cineva de pe TPU daca persoana cu care iti mai petreci tu timpul liber te iubeste sau nu, judecand dupa un simplu gest.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dar tu, ce speri sa-si doreasca de la tine baiatul, in afara de sex?

| Cristiann25 a răspuns:

Te apuca de fofo? Nuu nu vrea sex vrea doar sa iti faca un portret asa ca in titanic da nu stie cum sa-ti spuna.

| anamimanonim a răspuns:

Cred ca vrea sa faceti sex

| Swordsman a răspuns:

E si el curios sa vada ce ai acolo. laughing) Daca te respecti, da-i peste bot; daca nu, arata-i ce ai acolo.

| 9George2 a răspuns:

Este vorba de sex. In acceptiunea generala cea mai erogena zona feminina este Muntele Venus. El crede ca acolo va gasi "intreruptorul" tau.
Probabil tine la tine. dar, dupa cum explici aici, isi doreste sex.

| Gicoboy a răspuns:

Normal ca vrea numai sex. Si daca pici repede in plasa ramai cu buza umflata... si dezvirginata de un oarecare din viata de zi cu zi. Tine-l asa un an daca nu te deranjeaza doar ca face gesturile astea de maimuta fara creier, si daca rezista si rezisti si tu poate are intentii bune!

| xThr33 a răspuns:

Daca nu e o relatie oficiala. vrea doar sa te.-.-'