| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Sunt cu o fata de o luna aproximativ.Totul e bine si frumos dar am o intrebare la care nu pot sa ii aflu raspunsul.Tot timpul cand ne sarutam domnisoara ma musca de buze de limba de unde apuca laughing. Am intrebat-o daca si pe fostii ei iubiti tot asa ii musca si a zis NU iar la intrebare de ce pe mine ma musca nici cum nu vrea sa imi raspunda...tot zice asa asa asa vreau eulaughing)). Cam ce credeti voi de ce ma musca? mai ales ca eu sunt finut cu ea nu am muscat-o nici din greseala.Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna. nu conteaza ca tu esti finut cu ea. doar ca ea e cam inebunita dupa tine, ii cam vine sa te manance si d-aia procedeaza asa. pentru ca asa faceam si eu.si culmea ca si pe el il deranja,la fel cum te deranjeaza si pe tine. nu e nimic grav, doar ca e cam inebunita dupa tine. daca te deranjeaza asa mult, spune-i. dar ai grija cum o faci sa nu se supere. baftahappy

8 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Ai grija sa nu te muste si de altceva ca te lasa fara ea!laughing)

| Daysukki a răspuns:

Pai exista doua posibilitati:1 vrea sa ajunga la un nivel.cum sa zic... mai excitant sau 2 e vampir si-n cazul asta... aaaaaa

| swettylove a răspuns:

Muscatul de buze si de limba al partenerului indica pasiune, de aici rezulta ca sentimentele ei fata de tine sunt mai puternice decat erau pentru fostii.E simplu: fata asta se simte atrasa de tine, te iubeste.

| monstrulet a răspuns:

Probabil ca vrea sa te manance, musc-o si tu.laughing

| Bomboane a răspuns:

Pai te musca ca sa fie mai interesant, crede ca te impresioneazatongue poate si tie iti place, succes!happy funda?

| JusTme_2312 a răspuns:

Daca doar pe tine te musca de buze de limba alea alea, si pe cei cu care a fost nu, s-ar putea ca in timp ce va sarutati ea sa se excite, categoric asta e raspunsul. Bafta

| crushedrose a răspuns:

Pai poate ca esti ceva nou pentru ea, adica are sentimente mai puternice pentru tine decat pentru fostii. Daca nu iti place ca te musca, at spune-i...

| patrick_4298 a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine si asa reactioneaza dar tu nu iti dai seama!