| anonim_4396 a întrebat:

Hey! am si eu o intrebare, care ma tot chinuie de cateva minute big grin!
deci esti cu baiatul in pat, facand-o, incerci sa-i faci baiatului ceva(o pozitzie sau ma rog) si el te opreste (adica ma opreste din ceea ce faceam, dar continuam)
de unde stii daca ii place sau nu baiatului ca ai incercat sa-i faci? sa-l intreb nu as avea tupeul si daca l-as avea si sa spuna ca nu-i place nu cred ca mi-ar spune asta asa pe fata!
voi cum credeti ca mi-as da seama, ca sa nu mai incerc ceva si sa mai raman penibila inca o data?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fara dialog sincer, incredere, dorinta, umor, experimentare continua, etc. nu prea merge.
Poate te-a oprit - la pozitia clasica - ca sa nu termine prea repede, mai ales la inceput de relatie, cand corpurile nu s-au acomodat sificient! -
sau avea un disconfort de moment, un carcel, sau altceva. Trebui sa il pupi si sa il intrebi, pur si simplu, " ce e dragul meu?!, vrei sa o facem si altfel, sau te-ai oprit ca sa rezisti si mai mult pentru a ma simti eu si mai bine?!".

Daca era la faza orala, putea fi pentru ca multe tipe nu stiu la inceput sa-si feresca bine dintii, sa nu zgarie capul penisului, care e foarte sensibil, si trebuie stimulat doar cu limba si buzele, sanii, etc. Iar daca poate era si prima oara ca ii faceai tu lui - desi ai fost cam evaziva. - e si mai explicabila formularea intrebarii tale!

Deci, intotdeauna curaj, sinceritate, optimism, pupic, intrebare, intelegere, eventual cerere de detalii, umor, putina puaza de ceva bun - un pahar de vin sau o prajitura, si de la capat! Nu e nimic penibil in asta!

Success!

| Aηηy a răspuns:

Pai baiatul va fi pe deplin satisfacut cand scoate sunete de placere iar daca nu scooate nici-un sunet, probabil ca nu ii place asa de mult.

| ynna93 a răspuns:

Pai discuta lucrurile astea cu el.nu trebuie neaparat sa scoata sunetelaughing.

| deniisa a răspuns:

Se vede pe fata lui daca ii place sau nu ceea ce tu incerci sa ii faci. Succes.

| Gumitzza5 a răspuns:

Nu ca nu i place se simte dezavantajat de pozitie! ma intelegi am incercat si eu

| anamaria_7695 a răspuns:

Daca esti intr-o relatie cu el de mai mult timp.eu cred ca ar trebui sa il intrebi.big grin

| TM6524 a răspuns:

Intreaba-l ce-i place sau experimenteaza mai multe chestii...

| vlad17 a răspuns:

Pai depinde... daca faceti ceva ce stiu toti ca le place baietilor este logic ca ii place orice pozitie