| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca suna penibila intrebarea, dar este vreo diferenta in a te saruta cu un tip cu aparat dentar si dintre a te saruta cu unul fara?

4 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

rolling on the floorDa,diferenta e ca vei simti un gust metalic in gura!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciunul dintre tipii cu care m-am sarutat nu avea aparat dentar, dar banuiesc ca nu este nicio diferenta...nu saruti cu dintii laughing)

| Charice a răspuns:

Nui adv nu se simte draga aparatul happy

| wolfyflower99 a răspuns:

Nu e nici o diferenta. Aparatul este pe dinauntru, nu pe dinafarawinking