| GuitarGirl123 a întrebat:

Stiu ca nu e categoria potrivita, dar e cea ma vizitatabig grin Deci. Vreau sa-mi iau laptop. si nu stiu exact de care. de fapt n-am nicio idee big grin sa fie in jur de 2500 lei. Ma intereseaza sa aiba un design dragut. colorat daca se poate big grin sa fie stabil si sa aiba aerisire buna si o memorie de stocare destul de mare. nu ma intereseaza sa aiba nu stiu ce grafica thinking ce-mi recomandati?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Dxi a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-ti iei Dell, sunt printre cele mai bune. Si ai mei mi-au luat tot Dell, dupa ce s-au sfatuit cu cineva care se pricepea.E si pretul bun, dar sunt si de calitate. Eu am un Inspiron N5030 este negru dar are cerculete pe el - http://www.cel.ro/......2gb-l/poze
De la Dell ai putea sa iti iei N5010 ( mai 'prost' decat cel de sus) doar ca are carcasa colorata ( rosu, albastru).Are o prietena de-a mea dar este mult mai greu decat cel de sus. Cele de la Dell sunt bune, au mult timp la baterie, arata bine, sunt bune, ti le recomand. Sper sa gasesti ce cauti.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Iti recomand acest laptop
http://www.pcgarage.ro/......inux-pink/
Design - destul de dragut
Spatiu mare de stocare 500 GB si este un laptop performant, nu o sa ai probleme.

| annamaria_1839 a răspuns:

Salut,eu te-as sfatui sa-ti iei Asus este foarte bun cel putin eu sunt multumita de el sau daca tear interesa am si eu unul de vanzare adus din Italia