| GuitarGirl123 a întrebat:

Vreau sa-mi iau laptop. si nu stiu exact de care. de fapt n-am nicio idee straight face sa fie in jur de 2500 lei. Ma intereseaza sa aiba un design dragut. colorat daca se poate big grin sa fie stabil si sa aiba aerisire buna si o memorie de stocare destul de mare thinking nu ma intereseaza sa aiba nu stiu ce grafica big grin ce-mi recomandati?

1 răspuns:
| BMA a răspuns:

DELL Inspiron 15R N5010 881037-111 Core i5 480M 2. 66GHz 4 gb ddr3, hdd 500 gb, ati HD 5470 512mb dedicati /wifi web. culori disponibile:roz, rosu, albastru,. pret:2.456 lei.mai bun de atat la pretul asta nu cred ca este