| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Stiu ca poate e o intrebare tampita. Dar de ce cand ma masturbez dupa ce ajung la orgasm, simt ca e prea mult daca ma mai frec si incep sa imi tremure/tresara picioarele cand ma frec? E din cauza unor terminatii nervoase care sunt acolo pe clitoris?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te-ai invelit pe picioare. Asta e cauza.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scade glicemia si tensiunea de acolo tremuri, lasa o mai incet ca faci infarct, ce varsta ai credeam ca numai baietii se masturbeaza dar vad ca si voi fetele sunteti mai rau

| mihai69 a răspuns:

Desigur; dar nu e nevoie decât de o scurtă pauză și poți continua. Sau... poate ești norocoasă să poți obține un orgasm multiplu!
Spor!
:*