| anonim_4396 a întrebat:

eu cand ma masturbez o fac extrem de ciudat(ma pun pe burta, pe un pat si incep sa imi frec penisul de pat)si vreau sa stiu cum pot sa ma masturbez normal. Adica acum daca incerc sa-mi frec penisul cu mana nu mai simt nimic. Va rog ajutati-ma dau funda.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Păi... tu de fapt chiar te masturbezi normal. Nu e musai ca „normalul" tău să coincidă cu al altora!
Fă-o în continuare așa cum te-ai învățat, dacă așa îți place ție cel mai bine!

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Foloseste un pahar de plastic cu bureti si o punga intre ei happy

| GouDidodino a răspuns (pentru Crackman):

Wow ce tare, as recomanda ca buretii sa fie din aia de spălat vase si să-i pună cu partea abraziva spre penis

| BravoJohn69 a răspuns:

Fă-o cum îți place ți-e mai mult atât timp cât ai un pat alb