| Monstrul a întrebat:

Salut,
"Sufar" de ejaculare precoce si nu prea am actele sexuale asa cum imi doresc. Imi place sa fac sex, si mie si prietenei mele dar vreau sa o satisfac mai tare... Cam dupa 2 minute termin prima data iar "numerele urmatoare" vin tot mai greu.

Stiti ceva remedii? Sau persoane care au trecut prin asta?

Dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai facut laba, esti tanar si habarnaut.bat pariu ca pana acuma te-ai dat mare ateu,inteligent,atotstiutor,si mare mascul. eiiiiii cand da viata peste tine ai probleme? cand faci sex studiaza-ti potoapa inainte, vezi ce fire are, ce fantezii cat de mult ii place shaorma, si-ti adaptezi preludiul, lucrarile si actiunile in functie de astea.de asemeni, doua trei panare de vin rosu inainte, si pozitia ea deasupra prelungesc actul cat se poate de mult.deasemeni,o garnitura de cauciuc pusa la baza penisului, intarzie ejacularea si nu dauneaza.dar nu o recomand.si e nevoie sa stii ca a doua lucrare si a treia sant mult mai lungi ca sa nu spun ca in timp vor deveni destul de lungi.dar tyrebuie sa se priceaa si ea la multe.nu sa stea doar cracanata si sa astepte sa faci tu totul. aveti ternet.informati-va.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi atunci prelungește preludiul până la primul ei orgasm!

| neutrino a răspuns:

Asa este in viata, nu toti putem la fel!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ati facut preludiul cat trebuie, este normal ca la primul numar sa ejaculezi repede. Prelungiti preludiul si veti vedea ca totul va fi bine pentru amandoi.

| pietrean a răspuns:

Dupa cum am vazut, pe acest cont postezi si tu si prietena ta, aceleasi intrebari, repetate.De ce este nevoie, sa puneti aceeasi intrebare pana si de 4-5 ori? Primiti fel de fel de raspunsuri, dar nu dati nici macar o "funda"ca drept multumire, nimanui.
Ejacularea precoce, poate fi si din cauza varstei voastre prea tanara, de 18 ani.Lipsa experientei isi spune cuvantul! Dorinta ta este atat de mare de a face sex, incat... uiti sa mai faci dragoste!
Ejacularea precoce, nu se pune diagnisticul, asa dupa ureche. Daca vrei, poti merge la un control si doar medicul iti poate spune daca ai aceasta problema.Mai mult ca sigur,nu suferi de asa ceva. Tineretea si lipsa de experienta, dorinta prea mare, te face sa ejaculezi prea repede.
Ea spune ca termina, inainte de penetrare, tu spui ca termini prea repede dupa penetrare.Asa ca, pe cine sa satisfaci "mai tare"?

| epurasu a răspuns (pentru pietrean):

Si eu am sesizat ca acuma e baiat intreaba de ...imediat e fata intreaba de...