| DevWolfStudios a întrebat:

Salut, sunt băiat am 14 ani și sunt în corul școlii și e o fată super bună, vreau să facem sex dar nu știu cum să îi propun, mă puteți ajuta vă rog?

P.s

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine-te de cor si lasă prostiile.

| ania a răspuns:

Las-o in pace

| Violleta2022 a răspuns:

Baitel, la 14 ani faci sex cu mana ta, nu cu fetele.
Nici macar nu ai cu ce sa faci sex, ca acum ai doar un cuc cu care face pipi.

| corbulalbrosu a răspuns:

''... și e o fată super bună vreau să facem sex dar nu știu cum?''
OK, este logic si de inteles ceea ce vrei tu. Intrebarea care apare in astfel de situatii este tot la fel de logica si rationala... VREA SI EA?

| Catrice a răspuns:

O întrebi simplu: fa, ne ****?

| minrest a răspuns:

Nu ai cum sa ii propui, in asa fel incat sa faca sex cu tine. Nu are de ce sa faca asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Goete a răspuns:

Ii spui asa ca noua, esti foarte buna, vreau sa fac sex cu tine.
Ecebtual ii mai explici tu ca nu crei ninic altceva, decar s-o f...
In mod sigur va fi de acord, dar ai grija unde ii spui, ca cel mai probabil e ca va si sari pe tine in acel moment

Răspuns utilizator avertizat
| Vladescape a răspuns:

Combino, sa fie iubita ta și după 3 luni de când sunteți împreună i propui