| PuFiLiCi98 a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani jumate si pana acum nu prea am mai avut iubite laughing, dar la liceu viata e altfel... parca totul se schimba. Evident ca imi plac mai multe fete, dar ideea e ca eu sunt emotiv, nu stiu cum sa reactionez, imi este pur si simplu rusine... Nu stiu ce sa fac ca sa fiu langa ea, imi e rusine sa vorbesc cu fata pe care o plac. Ce pot face? sad

Răspuns Câştigător
| ANdrey1300 a răspuns:

Salut,pai stai 2 min. iti aduni toate gandurile ca iti place de ea si te duci si te bagi in vorba cu ea, nu conteaza despre ce... Fa-o sa se simta foarte bine in prezenta ta, cand este suparata sau se simte rau sau ceva ia-o in brate si incearca sa o ajuti mereu cu orice, dar sa nu fii ca un sclav pentru. ea ca o sa te ia drept de sclav. Am si eu colgei sclavi. Deci in principiu sa se simta bine cu tine. Si nu trebuie sa iti fie frica sau rusine...
Hai incearca...

Bafta