| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

sunt baiat, am 17 ani si acum cateva zile am mers la o zi de nastere unde, dupa cateva paharele, am inceput sa dansez cu o fata de 16 ani, dupa care ne-am tot sarutat si am vorbit si bla bla. a doua zi iar am iesit si totul a fost ok, iar ne-am sarutat, dar apoi dupa inca o zi mi-a spus ca nu vrea o relatie momentan. totusi noi am continuat sa vorbim si inca ne intelegem foarte bine. mie imicam place de ea, oare ce as putea face ca sa fim mai mult decat prieteni?

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Buburuza nu stie ce vrea.E clar ca ceva nu i-a placut la tine de te vede ca pe un amic.Dar cred ca nu e ceva leagt de aspect deoarece v-ati sarutat happy. Invit-o din nou in Oras -Dui un buchet de flori -Fa cu ea atingeri, incearca sa ai induci asta!

| xFluing a răspuns:

Ba, oligofrenule. Nu vrea, nu vrea. Du-te la alta.

| ILoveMI a răspuns:

Sincer..singura ta varianta e sa ii spui ca nu te intereseaza o relatie platonica cu ea si ca ar fi mai bine sa nu mai comunicati.
Daca te place te va cauta ea.
Daca nu te cauta...nu ai pierdut nimic pentru ca nu a fost absolut nimic.