| anonim_4396 a întrebat:

Sunt băiat dar am intrat cu acordul unei prietene pe contul ei pentru ca eu nu am. Deci in anturajul meu e o tipa super draguta si exact imaginea unei fete perfecte pentru mine.acum câteva luni era super indragostita de un prieten de al meu si m-a rugat sa pun o vorba buna pentru ea, din păcate el nu era interesat de o relație iar ea a suferit mult dupa el, eu chiar am încercat sa o ajut. De atunci nu prea mai vorbeste cu mine, nu din cauza ca nu am putut sa o ajut, sunt sigur pentru ca e foarte intelegatoare cred ca m-ai de graba e rusine de mine. Acum sunt sigur ca nu se mai gândește la el, iar eu m-am îndrăgostit de ea, e vreo șansa sa fiu cu ea? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sansa ta este egala cu a mea. Depinde daca ea este interesata de tine, fapt pe care tu trebuie sa-l "simti".

| Loreddana a răspuns:

Nu trebuie sa minti ca esti baiat laughing

| simonikxd a răspuns:

Daca la uitat pe prietenul tau dc nu o fta` mereu isi gaseste refugiul in lata parte dar suntem 2 tipuri de fete - fta` sincera care cauta doar dragoste sau - cele interesate de pozitia sociala ( asta depinde de varsta ) nu stiu daca " se da " la tine inseamna k da te place si va fi cv intre voii... Bafta :*... FUNDA ^.^