| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt baiat si am 16 ani. Chestia este ca am foarte mult par pe picioare, extrem de mult. Intrebarea mea este urmatoarea : pot face ceva sa il mai raresc? nu vreau sa ma epilez, doar sa il mai raresc ( cum e filarea la parul din cap )

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Nu prea inteleg, sincer, ce te deranjeaza la el. E ceva cat se poate de masculin, nu ai de ce sa-l reduci.

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ia-ti un trimmer si te faci la o luna- doua, sa fie un pic tuns si sa nu mai arati ca un urswinking

| BravoJohn69 a răspuns:

Cu forfecuta

| Mihai720 a răspuns:

Din pacate nu poti face asta. Uite eu sunt baiat si chiar de doua zile am facut epilare definitiva. Este costisitoare dar ramai uimit. dai cu mana pe picior si nu simti nimic. Poti incerca asta daca vrei, dar sa o faci cu laser, ca cu IPL raman fire sub piele

| anonimuser1 a răspuns (pentru Mihai720):

Nu as vrea sa ma epilez, doamne fereste. prietena mea nu ma lasa, zice ca un barbat epilat la maxim pare gay.

| Plato a răspuns (pentru Mihai720):

Nu a zis ca vrea sa fie femeie.

| Mihai720 a răspuns (pentru anonimuser1):

Uite sa iti spun ceva, daca este prietena ta si te iubeste, ar trebui sa fie de acord cu ceea ce vrei sa faci, mai ales ca aceasta problema tine doar de tine.
Retine. Ingrijirea este cea mai importanta happy