| best300 a întrebat:

Salut,sunt barbat, 20 de ani, nu ma atrage nici o fata, asa ca m-am gandit sa nu fac sex niciodata.Este adevarat ca daca nu faci sex niciodata,nu o sa-ti trebuiasca, si nu o sa-ti deranjeze hormonii sau testiculele?
Vreau raspunsuri serioase si

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta o sa delirezi si nu ve putea sa evoluezi normal din punct de vedere antropologic iti vei pierde mintile si vei ajunge la Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia BUCURESTI

fratele meu esti prea tanar sa te abtii de la placerile vietii esti la varsta strabaterii cearsafurilor campusului universitar trezeste-te

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Chiar daca nu faci sex niciodata, desii eu nu cred ca vei rezista, i ti trebuie vointa de fier, ca si in cazul unui regim alimentar, nu este adevarat ca daca nu faci sex nu o sa i ti trebuiasca, i ti va trebuii dar totusi te poti stăpînii mai mult decit cei care au facut sex, si dintr-o data sunt singuri, acolo e mai greu, deoarece organismul lor sa obisnuit cu sexul, dar si tu daca nu faci sex, din ce motiv ai decis ca nu vei face niciodata? Din motive religioase, de sanatate? care sunt motivele, pentru ca si daca nu faci sex, tensiunea sexuală se acumulează, si cazi in patima masturbarii, asa ca daca motivele nu sunt serioase, cauta ti pe cineva, dar cel mai bine este sa faci sex numai după căsătorie.

| ania a răspuns:

Este adevărat că după ce îți începi viața sexuală organismul o cere.În Biblie spune că e un lucru bun, dacă cineva pentru Dumnezeu rămâne necăsătorit, eu am cunoscut asfel de persoane, în vârstă dar foarte echilibrate și demne de admirat. Dacă nu ai luat nici o decizie e foarte bine că nu faci sex cu nimeni. Dacă însă la un moment dat de vei simți atras de cineva și te vei căsători, cred că vei avea cele mai mari șanse să fii un soț foarte bun, neispitit să-și înșele nevasta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa iti mentii abstinenta in continuare prin vointa hotarata si in cazul in care vei reusi sa rezisti tuturor tentatiilor si a puseelor de natura hormonala, vei ajunge sa iti oferi tu insuti raspunsul. Succes,!

| Doub a răspuns:

Niciodată... niciodată?

| Sportfreak a răspuns:

Cel mai posibil esti asexual daca nu te atrage nici o fata si nu simti nevoia sau placerea de a face sex.

| doctorul71 a răspuns:

Deci:
1. Aduci penisul in stare de erectie
2.Il pozitionezi in cantul usii de la camera.
3. Inchizi usa peste penis.
4. Suni la salvare(112) si le spui ce ai facut.
Pana vine salvarea repeti pasii 2 si 3

| best300 explică:

Pur si simplu nu imi trebuie, nu ma gandesc si nici macar nu ma masturbez