| nimicitorul a întrebat:

Salut,
Sunt bune pastilele XtraSize pentru marirea penisului?

25 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minicuni. Lasa-l asa, nu conteaza marimea ci ce faci cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| suntZeu a răspuns:

Pentru 2-3 cm in plus poti ramane impotent. Daca ai cel putin 14 cm dai o fuga pana la biserica ca nu te-a neglijat cel de sus...chiar daca altii au mai mult te ajuta sa incerci unele pozitii mai "neortodoxe" si dezavantajul e ca poate produce si mici dureri. Si aici exista exces ca oriunde altundeva, femeile simt o provocare mai mare, o unealta mai mare laughing sclave ale emotiilor lor, ce sa le faci.

Alte răspunsuri
| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Maravilla a răspuns:

Nimicitorul ia pastile de marirea a penisului... ce ironic laughing
Lasa prostiile alea de pastile. Nu se poate mari penisul decat prin operatie...

| Maravilla a răspuns:

Iti dau un sfat cand mergi la cardit foarte folositor. Citez din regele fotbalului romanesc Gica Hagi : ''Trebuie sa faci bine ca sa nu fie rau'' laughing
Acum serios. Parerea mea ca cel mai mult depinde daca ai avut ''explozia'' aia de dezvoltare in inaltime care o ai pe la varsta ce o ai si tu. Daca nu ai avut-o inca stai linistit ca iti va mai creste. Probabil te maturizezi tu mai greu. Bafta!

| Dragonisgaby a răspuns:

Sunt numai prostii, bani aruncati degeaba. Nu conteaza marimea penisului, la fel cum a spus si curlyy (imi pare rau ca iti iau replica ) "nu conteaza marimea ci ce faci cu el."

| AncutaM a răspuns:

Citeste si tu parerile de aici:
- http://www.medsontheweb.com/potenta/448/xtrasize-functioneaza/
- http://alecia.ro/pareri-xtrasize-discutii-forum/
- http://myasco.net/chestioare/pareri-xtrasize-forum/

In general ar fi bine sa te orientezi la parerile clientilor care au folosit acest Xtrasize, dar sa fie clienti reali, nu inventati de magazinele care vand pastilele ca aia nu fac decat sa ridice produsul in slavi :)

| junk1sta a răspuns:

Un nutritionist a spus odata, cand a fost intrebat daca merg pastilele de slabit, asta: Daca ar functiona, nu ar mai exista oameni grasi. Asa si cu pastilele astea. happy

| ElyNix23 a răspuns:

Nu, lasă-l așa. Fetele preferă mărimea naturală. laughing

| danyboy02 a răspuns:

Pastilele nu sunt decat un supliment alimentar care imbunatateste circulatia la nivel pelvisului dar cu alte cuvinte ajuta la obtinerea unor erectii mai puternice dar de marit penisul nici gand, eu iti propun sa incerci asta http://mareste-penisul.info/? p=628

| Nicolae44 a răspuns:

Au efecte secundare si pot duce la impotenta. Se poate mari doar prin operatie (daca iti permiti financiar) si prin anumite exercitii.

| robotzziii a răspuns:

Salut, și eu am tot 15 ani și am penisul de 18-19 cm.Și nu am luat nicio pastilă! Depinde de fiecare cu ce si căt am fost dotați. Unii doctori spun ca lungimea penisului este egală cu lungimea palmei, la mine este așa nu știu la alții.Referitor la pastile, ele te ajută să ai un penis mai mare, dar nu știu dacă e bine să iei la vârsta asta.Fă cum vrei.E alegerea ta! Și nu cred că pastilele astea aduc efecte secundare pentru că sunt naturale din câte am citit.

| georgyan20 a răspuns:

Eu am luat 6 luni Xtrasize si am obtinut 3 cm. La mine chiar au mers. In plus mi-am imbunatatit viata sexuala destul de mult in urma tratamentului. Posibil sa functioneze diferit in functie de metabolismul fiecaruia!

| NoNameX2 a răspuns:

Nimicitorule nu conteaza marimea penisului (Macar daca ai avea 15-16 cm, precizez ca pe la 16 17 ani o sa-l ai asa.) conteaza ce faci cu el. Am auzit unele cazuri in care fata se plangea ca el avea 20-23 cm si ar fi preferat unu de 15-17 cm, deci nu mai lua prostiile alea pentru ca pe viitor nu stii daca o sa-ti dauneze.

Alte răspunsuri
| TanaseMr a răspuns:

Salut, vezi aici: http://vimaxoficial.blogspot.ro

| picius a răspuns:

Http://track.xtrasize.ro/....../XtraSize/
Xtrasize din ce am citit pe alte sit-uri unde isi dadeau oamenii cu parerea, ar fi bun. Nu am folosit!

| instabil10 a răspuns:

Incearca MaxiSize
https://goo.gl/d55fJQ

| Sadeth a răspuns:

Am inteles ca sunt ok, vezi pareri pozitive si aici http://oloxer.com/forum/xtrasize