| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt clasa a 11-a si imi place de o fata de la alt liceu pe clasa a 9-a, si prietena ei cea mai buna din clasa mi-o propus sa merg luni la ei la scoala ca sa vorbesc cu ea, ok pot sa ma duc...dar faza ii, ce pot sa vorbesc cu ea? avand in vedere ca ea inca nici nu stie ca exist, orice sfat e bine venit, multumesc

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prima discutie ar putea avea ca subiect vremea rece de iarna. happy

| MrCaNaByS a răspuns:

Salut,incepi prin a te prezenta, atentie, nu fi timid. Mai departe o poti ruga sa-ti prezinte liceul si de acolo incepe totul.

| cipri1999 a răspuns (pentru MrCaNaByS):

E chiar fostul meu liceu )))