| IonutZ19 a întrebat:

Sunt cu o fata de aproximativ o luna, sa zicem de pe 1 Decembrie. Am inceput sa tin la ea, ba chiar sa o iubesc.la inceput ma purtam indiferent iar ea se "tinea" de mine, de la un timp nu stiu ce sa cred se poarta ciudat tare, am avut relatii intime cu ea si era virgina. Nu vreau sa ma despart de ea, dar cum o pot face sa fie ca inainte? Spune ca ma iubeste dar eu vreau sa imi arate chestia asta...deci daca imi puteti da un sfat...

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Discutati deschis...asa vei afla ce e cu ea

multe fete(chiar si baieti uneor)cred ca daca nu bagi in seama o persoana acea persoana va fi mai interesata de tine...in cele mai multe cazuri nu se intampla asa
poate si prietena ta face asta...cel mai bine ar fi s-o intrebi direct ce se intampla cu ea

multa bafta!happy

| b3b3tza a răspuns:

Pai poate te iubeste dar nu iti arata, asa sunt majoritatea fetelor, poate incerca sa te atraga mai mult cu indiferenta sa.Incerca sa vorbesti cu ea poate iti va spune care e "problema"

| IonutZ19 explică:

Am incercat sa vorbesc cu ea...si mi-a spus mereu ca se schimba si tot asa...da` degeaba.