| aura_1762 a întrebat:

Salut sunt cu un baiat in clasa iar din vara am stat cu el m-am despartit prin februarie iar in aprilie m-am impacat acum colega lui de banca ma ameninta ma injura si imi pune bete in roate la el de exemplu zice ca nu stiu ce i-am zis eu ei cea ce nu e adevarat, stiu ca el ma iubeste dar cred ca pana la urma se va termina din cauza ei, ce sa fac sa ii spun lui astea sau sa actionez singura (cum)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine spune-i lui, daca actionezi tu ar putea ea sa-l foloseasca ca un avantaj si ai pica tot tu prost in fata lui.
Spune-i lui totul si daca tine la tine te v-a ajuta si iti va fi alaturi si v-a lamurii el lucrurile.
Bafta!

2 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Sa.ii.spui.prietenului.tau.ce.face.ea.,.,
succes

| andreea9 a răspuns:

Pai spune-i tu astea pana la urma urmelor adevarul e foarte important asa putet ajunge pana la bicaz si poate colegi pot inventa prosti