| PisicutaPisy14 a întrebat:

Heii... am o problema cu Bff-ul meu (suntem in aceeasi clasa) am devenit cele mai bune prietene in Aprilie intr-o excursie de 3 zile cand s-a certat cu colega mea de la un baiat. De atunci suntem foarte apropiate ( pana la sfârsitul anului scolar s-au impacat, doar ca colega mea nu prea o baga in seama a statea cu o fata cu un an mai mare).
Deci noi toata vara am stat impreuna, daca nu eram cu ea afara vorbeam la telefon sau pe Facebook.
De cand a inceput scoala lucrurile s-au schimbat, astam in aceeasi banca dar nu mai suntem ca inainte, in pauza sta iar cu acea fata cu care s-a certat si pe mine nu prea ma mai baga in seama...
Voi credeti ca m-a folosit doar pentru ca nu avea cu cine sta?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca da. Tot ce se poate. S-ar putea ca ea sa se fi folosit doar de tine pentru a o face geloasa pe cealalta. Un prieten adevarat iti vine in ajutor cand ai nevoie si nu te paraseste orice s-ar intampla. Decat asa prietena mai bine lipseste-te de ea. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult decat sigur s-a folosit de tine, asa-s "prietenii" adevarati, de fapt, nu exista prieteni, si obisnuieste-te cu asta, nu te mai agata de prietenii, intelege-te doar cu oamenii si n-avea prea mari sperante de la ei... sunt niste pramatii.

| PisicutaPisy14 explică:

Multumesc, sfaturile voastre mi-au fost de ajutor