| deedee_2196 a întrebat:

Am stat cu un baiat din 15 februarie pana in aprilie pe 22. dupa o luna adica pe 29 mai. ne-am impacat din nou si acum... nu stiu ce sa fac ca iar nu mai vb cu el de o saptamana. dar el mia sp azi ca ink ma iubeste si eu il iubesc dar nu stiu ce sa fac... sa ma mai impac cu el. oare merita. dau funda:X. X_x?

Răspuns Câştigător
| adryutzza13 a răspuns:

Pai...ar trebui sa vorbesti serios cu el despre chestia asta ( adica daca vreti sa aveti o relatie de lunga durata sau nu ). Eu zic sa-i mai dai o sansa... dar daca iar incepeti sa va certati lasa oh go on. stii cum se zice : a3a oara e cu noroc :X

2 răspunsuri:
| alexutza_2569 a răspuns:

Pi daca il iubesti ce rostar avea sa te desparti de el thinking inkearca sa comuniki cat mai mult cu el si ai sa vezi ca nu o sa-ti vina cu una cu doua a-i dai papukiwinking deci aveti toate motivele sa nu va desp iubitiva in continuare:*

| deedee_2196 explică:

Pardon nu era 15 feb,. ci martie adica vreo 5 6 lunii. sorry