| Zinv a întrebat:

Salut.
Sunt de vreo saptamana impreuna cu o fata de aceeasi varsta ca mine.
Pana acum 2 zile ne intelegeam foarte bine, vorbeam cu ea mereu, la scoala stateam mereu impreuna.
Dar ieri seara a inceput sa-mi raspunda la mesaje foarte greu dupa ore si azi ne-am despartit.
Eu am rugat-o sa se mai gandeasca.
Sunt cu ea in aceeasi clasa.
Ce sa fac? Sa-i dau cateva zile loc ca poate am sufocat-o?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu faci nimic, ca dragoste cu sila nu se poate face, daca fata nu te vrea si nu te place atat de mult.
Ii respecti decizia si iti cauti alta fata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt de vreo o saptamana impreuna. Ce înseamnă pentru tine că ești împreună?

| Crackman a răspuns:

Ce sa se mai gandeasca... pierderea ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă a văzut că tu ai crezut că e altceva între voi nu mai discută cu tine.

| DannyDDanny a răspuns:

Are pe altul…S-o plictisit de tine