| Adiiiiiii69 a întrebat:

Salut sunt disperat nu mai stiu ce sa fac..cum sa scap de o fata? Nu ma lasa pur si simplu..Am incercat toate metodele posibile si cand zic toate metodele chiar le-am incercat pe toate..Nu mai stiu ce sa ii spun sa ma lase in pace..Va rog ajutor!

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca spui ca ai incercat toate metodele, cum sa-ti mai dam metode? laughing
Sunt si eu in aceeasi situatie. Am pe una pe care nu pot nici s-o... Nu ma atrage, desi sunt sigur ca stie 'meserie', arata ok... Nu imi place de ea, nici macar cat sa ma culc cu ea, si se tine de mine din primele zile de liceu (2009!). O suport pe langa mine ca amica, mi-ar place ca idee sa 'marchez' si la ea, dar uite ca nu ma atrage nimic la ea.
Metoda cu care o dadeam la o parte cel mai usor, era sa umblu cu alte persoane. Fie ca erau grupuri de prieteni, sau alte fete, cu exceptia unei fete despre care crede ca i-a stricat 'combinatia' cu mine, cand vedea ca umblu cu altcineva, ma lasa in pace.

| Mussette a răspuns:

Daca e genu hotarata, n-ai sanse. Se va tine ca raia de om sanatos. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ignor-o. o să sfârșească prin a se plictisi și o să înceteze.

| WolfGhost a răspuns:

Spune-i sa te lase in pace pentru ca nu o placi.Va intelege. Poate nu ai fost destul de clar.

| WolfGhost a răspuns:

Cati ani aveti?

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Face misto.o apuca.
Ignor-o..nu-i da importanta, nu-i raspunde la nimic, si o sa se linisteasca femeia.

| Adiiiiiii69 explică:

Am incercat si nu merge..imi scrie 10000 de mesaje si ma suna.

| Calin_Alexandru_1992 a răspuns:

II spui ca nu îți place de ea. Dacă nu renunță fa-o geloasa cu o fata mai drăguță ca ea.
Funda?