| andrei2365321345 a întrebat:

Sunt disperat. Am un iphone 11 și efectiv a mers parola cu câteva minute înainte, iar după nu ma mai lasa sa bag nici ultima cifra ca zicea deja ca e incorecta. nu știu ce sa fac. Eu acum am rămas fără telefon. Am încercat toate metodele posibile.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai bagat gresit parola de multe ori si l ai blocat, du l in service reparatii resoftari telefoane si il vor face ei, trebuie resoftat dar vei pierde tot din el se va sterge toata memoria.

| ANAMARIA4373873 a răspuns:

Salut! În acest caz cred ca te poți duce la istyle sau la orice alt magazin care oferă servicii pentru dispozitivele Apple și ii rogi sa ți-l restarteze pentru ca așa nu prea mai ai nicio șansă să-l deblochezi fix cum era înainte.

| TiranieMaria a răspuns:

Apasă pe butonul acoolo unde faci volumul mai încet și pe cel cu care se închide apasă butoanele după ce redeschizi telefonul timp de cel puțin 5-9 secunde apasă pe cele doua butoane deodată și apoi resetez doar din butoane! Dacă nu merge, cauta pe net sunt multe oricum de astea se poate vedea și acolo

| AndraDanila a răspuns:

Du te cu el la un service specializat