| anadanielaaaaa181 a întrebat:

Sunt fata si am 17 ani, astazi o sa ii cunosc pe parintii prietenului meu, mergand la el acasa.
Ar trebui sa le iau ceva, un cadou, un buchet de flori mamei etc?

3 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Sigur ca da. Un buchet de flori trebuie luat iar pentru tata vorbeste cu prietenul tau si intreaba-l ce bea sa-i cumperi o sticla de vin ori sampanie ca oricum au venit sarbatorile

| uncopiltampit a răspuns:

Un buchet de flori pentru mama si o cutie de bomboane ar fi super, daca ai ceva buget mai mare poti sa iei si o sticla de wisky pentru tata!

| redoxy a răspuns:

I-ai lu ma-sa un vibrator, o sa fie fericitawinking