| eubahhh a întrebat:

Ce cadou ii faci mamei de 8 matie?

eu m-am gandit la un buchet mare de flori.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu mai am mamă, am pierdut-o anul trecut din știința medicilor.
Am să-i duc un buchet de flori la mormânt și am să-i aprind și lumânări.
Pa, pa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E o idee minunata, copii mei imi cumpara flori la ghiveci stiu ca imi sunt tare dragi.

daniela
| daniela a răspuns:

Cel mai frumos cadou. Buna alegere. Si imi pare rau pentru Legiuitoare

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu stiu, adica eu am ramas fara bani pentru ca i-am luat de 1 martie un buchet de flori f frumos. Da mi se pare foate frumos gestul tauhappysi este un cadou frumos.

| Betty a răspuns:

Eu cred ca ii vai cumpara un "oscar" cu inscriptia: pentru cea mai buna mama:X! Si bineinteles un buchet mare de flori.

| love44katyp a răspuns:

Scoate-o in oras la pizza. E o idee buna si buchetul dar ar fi frumoasa si o felicitare micuta big grin fundita!

Răspuns utilizator avertizat
| siwel a răspuns:

Depinde ce ii place. Cred ca oamenii se simt bine cand cineva le ia gusturile in seama chiar daca sunt chestii marunte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am luat un parfum ce ii place foarte mult!
Nu am foarte multi bani fiindca e criza. dar oricum pentru ea gestul conteazabig grin!