| Patrăţel a întrebat:

voi ce faceti pentru a nu va indragosti? as vrea, dar apoi e atat de greu sa-l uit, si incepe sa-mi placa, adica e chiar dragut cateodata, dar eu am impresia ca ii place de altcineva si oricum nu mi se pare genu' care sa placa doar o fata, un alt coleg spunea ca ii place de mine, nu stiu daca in gluma sau in serios, da' chiar nu vreau sa sufar pentru. treaba asta, so, ceva sfaturi?

2 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Frumoaso daca vrei sa-l uiti nu`ti bate capu cu el;-j nu fi atat de pasatoare cu el. incearca sa iesi cu prietenii si ai sa vezi cu timpul o sa-l uiti >big grin

| anonimatus a răspuns:

M-am saturat sa il mai iubesc.sincer nu mai conteaza asa o sa fie si la tine dupa o vreme dezamagita dar oi sa incepi sa il uitisad