| SteauaROsie a întrebat:

Salut.
sunt intr o situatie complicata

m am combinat cu o fata

ea inca mai avea legaturi cu fostul ei prieten

i am zis,sa termine cu ala,daca vrea ceva serios cu mine

mie mi a zis ca nu mai are nimic cu ala

fata e cam confuza
nici ea nu stie ce vrea
ori pe mine, ori pe ala

mai pe scurt

cu mine,
nu vrea nici o relatie,

am deschis o discutie legata de sex

mi a zis ca daca e sa facem sex,

nu vrea la hotel

vrea sa mergem la mine.Nu am cum la mine,mai are si pretentii

nici chestia cu sexul nu e batuta in cuie,nici aici nu stie sigur ce vrea,
ok,
mi am zis,
cred ca fata asta i nebuna,nu stie ce vrea,ii dau papucii si pa

i am zis verde in fata
ca nu mai vreau nici o relatie cu ea,

poate sa ramanem doar amici,
(nu mi place sa tin fetele dupa mine,doar ca AMICE)

recent am auzit,ca acum vorbeste doar cu fostul,
probabil s a impacat cu el

eu nu am mai bagat o in seama timp de o saptamana si ceva

si astazi nu s a putut abtine

stateam de vorba cu un baiat
si a venit la mine,si mi a zis

"de ce nu ma bagi in seama"
"ce ti am facut"
"cu ce te am suparat"

"mai stau si eu cu voi unpic"

cu mine mai bine zis,
cauta niste raspunsuri de la mine

ce sa ma fac cu ea

m am gandit la o varianta

sa i zic ca mi am gasit pe alta,

dati mi si voi idei cum sa scap de ea.

m am plictisit de ea,
nici nu simt mare lucru pentru ea

sfaturi, idei?

cum sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

CUm te.ai gandit si tu i spui ca ai pe alta si gata te va lasa in pace si nu mai ai treaba cu ea, intr-o situatie similara sunt si eu la fel am procedat si eu si acum am liniste si pace!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Confuz ești și tu, nu numai ea!
Te plictisești așa de repede de o fată!
Maturizează-te.
Pa, pa.

| Decebal a răspuns:

Spune-i ca vrei sa scapi de ea ca te-ai plictisit de ea ca nu simti mare lucru pentru ea...happy funda?

| Demonull a răspuns:

Da stiu, fetele sunt foarte insistente uneori firar mama lor de fete, cand vrei sa se tina dupa tine nu se tin si cand vrei sa scapi nu scapi! continua sa o ignori.

| OuTKasT a răspuns:

Ignor-o!

| LusiiAnna a răspuns:

Paii. Ee si ea confuzaa. Nu stie ce vrea dar atuncii cand va stii te va cauta. Poate sa fie prea tarziuu. Darr trebuie si tu sa aii sentimentele claree. Poate ca nu ai simtit cinee stiee cee pentru ea daca te`ai plictisitt de ea dejaa. Incearca s`o intelegii. Sii. Sa scapii de eaa. N`am ideii. Euu cred ca purr si simpluu arr trebuii sa vorbitii. Sa va spunetii tot odata si apoi vedetii ce se intamplaa. [ Parerea mea ]!winking. Fundaa?