| TheToxicNightmare a întrebat:

Salut, sunt Maria, am 11 ani si tocmai azi m-am dus la spovedanie si in timp ce stateam la rand a intrat un baiat dragut in biserica care se uita des la mine dar eu nu vroiam sa ma uit la el ca poate crede ca il plac dar el se uita foarte des la mine si inainte de a pleca din biserica(dupa spovedanie) mi-a facut cu ochiul si eu speriata de moarte(ca il plac) i-am facut cu mana si cand am venit acasa m-am gandit(Ma! Oare ii place de mine sau am iluzi?) si maine merg la impartasanie si ce sa ii spun ca sa ne cunoastem mai bine(sa imi dea id, sa stiu cum il cheama etc.)si puteti sa ma ajuta ce sa ii spun dupa ce plec de la biserica, sau cum il fac sa discute cu mine? Ca toata ziua mi-a batut foarte tare inima si m-am ganditi la intrebarea aia toata ziulica.Sau macar cum fac sa il uit daca nu am curajul sa ma duc la el?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Asa se procedeaza mai nou, te duci la biserica si ti se face cu ochiul?hee heeSa nu cumva sa te duci tu prima la el, altfel va crede ca esti inebunita dupa el, mergi linistita sa te impartasesti si daca vezi ca nu face el primul pas, atunci va trebui sa incerci sa-l uiti.Bafta! Apropo, am glumit mai inainte, fiecare este liber sa faca ce vrea cu viata luihappy

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca il placi, fa tu primul pas!

| Razvan a răspuns:

Nebanuite mai sunt caile Domnuluisurprise
O idila la flacarile lumanarilor si in Postul Pasteluithinking
Nu ar fi mai bine sa va intalniti intr-un loc mai...neutrubig grin
Cere-i id-ul dupa ce te impartasesti si da un acatist pentru functionarea relatieibatting eyelashes

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mi-l imaginez si pe el cu baietii la o barfa... ah si am agatat-o pe una la biserica laughing preotu' citea la slujba, eu cu ochii pe c*** ei si parca a inceput sa se miste ceva devil Mi-am zis eu ca e pacat, dar era pacat si sa nu fac nimicwinking

| Arthur a răspuns:

Vezi avantajul mersului la biserica?

| Sოﺁℓε a răspuns:

Draguto poate iai plaacut baiatul iar in legatura cu maine nu face nimic imbracate normal si lasa totul sa vina de la sinea lui asa mi s-a, intamplat mie desi eu nu il iubeam p acel tip sper sa te descurci si daca vrei lasa-mi idu taw pe privat (doar daca vrei ) sa mai vb poate te mai ajut aici nu as vrea sa scriu toate experientele mele big grin

| unu a răspuns:

Am vazut ce raspuns ai ales, si vad ca fetele sunt de parere sa astepti de la el primul pas. Totusi, daca iti place foarte mult de el ai putea sa faci si tu primul pas. Nu de alta, dar sa nu-ti para rau mai tarziu.
Las la o parte faptul ca asta s-a intamplat in biserica laughing

| Maxxie a răspuns:

Hopa.ai fluierat in biserica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor... contextul e fabulos: spovedania.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off, ce a ajuns Biserica!

Cand iesiti de acolo, zi buna! Apoi treci la: cum te cheama, de unde esti, nu te-am imi vazut pe-aici, esti nou?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da la biserica v-ati gasit? si in post? Doamneee iartai ca nu stiu ce fac.se iubesc si iubirea este de la tine Doamne. uite eu zic sai spuneti preotului maine ca ati pacatuit cu gandul la spovedanie.si sa va sfatuiasca, ce sa faceti. vorbesc serios.este in masura sa va dea sfaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La baieti iti statea mintea atunci sau iti cercetai constiinta sa stii cu ce ai pacatuit? Daca te-ai fi dus sa-ti marturisesti greselile nici nu ar fi trebuit sa il remarci si mai ales sa nu ii faci cu mana la un "facut cu ochiul". Cred ca o fata nu ar trebui sa raspunda la un astfel de gest. Daca baiatul te place si te va mai intalni, ar trebui sa te abordeze sa te intrebe cum te cheama la ce scoala esti, etc. si asa intrati in vorba. Dar tu, hop sa il si abordezi dupa un "facut cu ochiul"! Stai linistita fetito si asteapta ca un baiat sa vina, sa se prezinte, sa te intrebe una-alta si apoi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ar trebui sa te duci sa ii spuica il placi ca daca nu ii zici el va crede ca tu nu il placi si dupa aceea el se va uita la alta fata. Cand ii spui ca il placi sa il saruti pe buz si invita-l la un restaorant. buna si pe mine ma cheama maria doar ca am 10 ani. asta a fost parerea mea ca eu daca as fi in locul tau as face asta sa stii!rolling on the floor

| dia_2587 a răspuns:

Wtf, cum sa faci asemenea gesturi in biserica? Totusi nu mergi la agatat atunci cand te duci la biserica, pur si simplu nu au nici o legatura una cu cealalta.

| ananana a răspuns:

Hei... daca si tu il placi asa putin si credeti ca veti incepe o relatie poti sa ii ceri ID nr. de telefon etc. dar daca tu nu crezi ca il laci prea tare asa din priviri... eu zic sa o lasi balta.