| Xenoverse a întrebat:

Sunt membru la un centru crestin si imi place de o fata pe care o cheama Iulia si nu stiu cum sa o abordez, aveti idei cum sa incep cu ea o conversatie si cum sa ma comport cu ea ca sa fiu placut de ea?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EneEscu a răspuns:

Inceputul conversatiei e mai greoi la tine? Pai zic sa o abordezi intreband-o daca se uita la anime-uri gen Naruto si Dragon Ball.

| Na_Siimo_1999 a răspuns:

Caută un subiect în care poți să te "arunci" în discuție cu ea, să fie compatibil cu ideile ei să aveți măcar o legătură de un anumit subiect. Poti sa vorbești de exemplu și de creștinism happy

| EneEscu a răspuns (pentru Na_Siimo_1999):

La asta ma refeream si eu, dar el intelege gresit.