| MP1999 a întrebat:

Sunt o persoana introvertita si de cele mai multe ori aleg sa nu socializez cu oamenii adica nu am prieteni dar asta pentru ca atunci cand ma invita undeva le spun nu. Problema este ca as vrea sa am si eu o relatie insa prefer cu o fata ca mine si ma intrebam daca as avea o sansa sa intalnesc o astfel de fata pe tinder?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tinder e plin de scarbe. Nu stiu unde mai gasesti fata de nota 10, incet incet dispar toate fetele serioase

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care vei incerca sa activezi cat mai des si cat mai mult pe diverse site-uri de socializare, exista sanse sa-ti gasesti o fata asa cum iti doresti, iar daca totusi nu vei reusi chiar si in acel caz NU vei pierde nimic deoarece vei avea multumirea atat psihica cat si sufleteasca ca cel putin ai incercat. Bafta, Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce pe tinder? La tine în oraș, cartier nu sunt fete? Sau ți-e frică de ele, că sunt vii, și ai putea păți ceva?

| Andreeush a răspuns:

Nu ai să găsești pe tinder astfel de fete.

| Emma30555 a răspuns:

Poți încerca, sunt șanse sa fie fete care cauta și ele pe cineva și sa fie o persoana cum trebuie, toată lumea se plânge de tinder, fetele spun ca acolo nu sunt băieți serioși, băieții la fel, dar eu cred ca fiecare poate sa încerce, nu se știe niciodată. Eu personal nu am încercat sa cunosc pe cineva pe situri de socializare dar am prietene care au încercat și au mers relațiile

Răspuns utilizator avertizat