| anonim_4396 a întrebat:

Sunt putin indecis. peste cateva zile vine logodnica mea in tara dupa o perioada destul de lunga si vreau sa ii fac o surpriza. aveti idei? flori baloane?

2 răspunsuri:
| iulia_7948 a răspuns:

Tu ai ajuns la varsta la care ai logodnica si pui intrebari de genul asta pe siteuri de adolescenti prostuti?!

| NOantidoteX a răspuns:

Depinde de cadrul in care vrei sa-i faci surpriza. Daca vrei sa o inviti undeva la un suc, ii poti lua flori si un ursulet sau altceva. Daca vrei sa o inviti la tine acasa, poti cumpara un tort pe care sa scrie: "Te iubesc!", sau ceea ce ti se pare c-ar putea-o emotiona. Si ultima, dar nu cea din urma, poti lua o camera la hotel pe care sa o decorezi cu baloane, lumanari, ciocolata, sampanie si alte alea. Depinde de varsta pe care o aveti si de gusturile voastre. Bafta!