| mariaanton a întrebat:

vreau si eu niste idei de recuzita pentru fotografii artistice.am peste cateva zile o sedinta foto undeva intr-o padure si as vrea cateva idei.gen o carte, baloane, flori, un radio vechi. ceva de genu. dar as vrea ceva mai deosebit. va rogg cat mai multe idei. fundita cele mai frumoasebig grinmultumesc

1 răspuns:
| Ruxy5 a răspuns:

Pai incearca pe un deal plin cu flori si fluturasi sau intr-o padure cu flori si ciuperci si cateva animale prin prejur sau o carte mare pe o scena cu baloane multe si in fata cartii sa fie o fata draguta cu ochelari de vedere si un pix in mana. Sper ca te-am ajutat.